Venjingartíðir

Vetrarvenjing 2019
20.10.2019 – 31.12.2019

U7 dreingir
Mánadag kl. 17.15

U9 dreingir

U11 dreingir

U13 dreingir

U15 dreingir

U17 dreingir
Tórsdag kl. 18.30
——–
U7 gentur

U9 gentur

U11 gentur

U13 gentur

U15 gentur

U18 gentur
——————————————————————————————————————–


Venjingartíðir –
Lið – Venjarar Summar 2019
1.1.2019-11.10.2019
————————————————————————————————————
MINI FÓTBÓLTUR
Fødd 2014 og seinni
Venjarar Vanja Mikkelsen og Marita Gunnarstein
16.00 Týsdag
————————————————————————————————————
U7 GENTUR
FØDD 2012 – 2013

Venjari Halltóra Joensen
16.45 Týsdag
————————————————————————————————————
U7 DREINGIR
FØDD 2012 – 2013
Venjari Pól Thorsteinsson, Sigmund Mikkelsen, Danjal Johan Joensen
17.15 Mánadag
17.15 Tórsdag
————————————————————————————————————
U9 GENTUR
FØDD 2010 – 2011
Venjari Rógvi Kjærbo, Birni Kjærbæk
17.00 Týsdag
17.00 Tórsdag
————————————————————————————————————
U8 & U9 DREINGIR
FØDD 2010 – 2011
Venjari Kári Í Lágabø, Palli Augustinussen
17.15 Mánadag
17.15 Tórsdag
————————————————————————————————————
U11 GENTUR
FØDD 2008 – 2009
Venjari Jón Pauli Olsen
16.00 Mánadag
16.00 Tórsdag

————————————————————————————————————
U11 DREINGIR
FØDD 2008 – 2009
Venjari Finn Johannesen
15.00 Mánadag
15.00 Ónsdag (Á Eiðinum tá skúlafótbóltur er í Marghøllini)
17.00 Fríggjadag
————————————————————————————————————
U13 GENTUR
FØDD 2006 – 2007
Venjari Jón Pauli Olsen
16.00 Mánadag
16.00 Tórsdag
————————————————————————————————————
U13 DREINGIR
FØDD 2006 – 2007
Venjari Dan Djurhuus
15.00 Mánadag
15.00 Ónsdag (Á Eiðinum tá skúlafótbóltur er í Marghøllini)
17.00 Fríggjadag
————————————————————————————————————
U15 GENTUR & U15 GENTUR (Hálvan Vøll)
FØDD 2004 – 2005
Venjari Kári Í Lágabø
16.00 Mánadag
16.00 Ónsdag (Á Eiðinum tá skúlafótbóltur er í Marghøllini)
16.00 Tórsdag

————————————————————————————————————
U15 DREINGIR
FØDD 2004 – 2005
Venjari Eyðbjørn Thomsen

17.30 Mánadag
17.30 Týsdag
17.30 Ónsdag
17.30 Tórsdag
————————————————————————————————————
U17 DREINGIR
FØDD 2002 – 2003
Venjari Jakob Skaaning
17.30 Mánadag
17.30 Týsdag
17.30 Ónsdag
17.30 Tórsdag
———————————————————————————————————
2. DEILD MENN
FØDD  2003 og áðrenn
Venjari Sigfríður Clementsen
18.30 Mánadag
18.30 Týsdag
18.30 Tórsdag
————————————————————————————————————
FÓTBÓLTSAKADEMI FØROYA
– Venjarar – Jón Pauli Olsen (JPO) & Sigfríður Clementsen (SC)

FÓTBÓLTSLINJAN ÍTRÓTTAHÁSKÚLIN
– Venjari – Jón Pauli Olsen (JPO)

FÓTBÓLTSLINJAN VÁGSSKÚLI
– Venjari – Kristian Olsen (KO)
NB:
Leikarar á Fótbóltsakademi Føroya kunnu velja venjingar hjá ítróttaskúlanum til
Leikarar á Ítróttaháskúlanum kunnu velja venjingar á Fótbóltsakademi Føroya til
———————————————————————–
08.00 Mánadag
– Fótbóltslinjan ítróttaháskúlin – JPO
12.45
– Fótbóltsakademi Føroya – JPO & SC
———————————————————————–
08.00 Týsdag
– Fótbóltslinjan ítróttaháskúlin – JPO
———————————————————————–
08.00 Ónsdag
– Fótbóltsakademi Føroya – JPO & SC
– Fótbóltslinjan ítróttaháskúlin – JPO
– Fótbóltslinjan Vágsskúli 8 & 9 flokkur. – KO
———————————————————————–
08.30 Tórsdag
– Fótbóltslinjan ítróttaháskúlin – JPO
12.45
– Fótbóltsakademi Føroya – JPO & SC
———————————————————————–
07.30 Fríggjadag
– Fótbóltsakademi Føroya – JPO & SC
– Fótbóltslinjan ítróttaháskúlin – JPO
– Fótbóltslinjan Vágsskúli 10 flokkur – KO
————————————————————————————————————Heilsufótbóltur
– Venjarar Birgir Jørgensen, Alex Vilhelm, Malan Klakkstein Vilhelm
20.00 Mánadag
20.00 Tórsdag

————————————————————————————————————

FSF Úrvalsvenjingar
– Venjari Eli Hentze
– Ónsdagar eftir avtalu
– Verður kunnað um venjingarnar tá tær eru